----->55/data01/virt111203/domeenid/www.qualityprint.ee/htdocs/ettevote.php
Quality Print  Reklaamrõivad

Alustasime oma tegevust 2006 aasta märtsis. Oleme spetsialiseerunud digi- ja siiditrüki teenuse osutamisele ning tegeleme ka reklaamrõivaste müügiga. Läbi omandatud kogemuste teeme seda, mida mõistame ja oskame. Oma tuntuse trükiturul oleme saavutanud kiire ja kvaliteetse töö tulemusena. Kõike seda tänu oma suutlikele ja teadlikele inimestele, kes kasutavad parimaid lahendusi tehnoloogias, seadmetes kui ka materjalides. Ettevõtte meeskond koosneb personalist, kellel on antud valdkonnas 10-15 aastane trüki-, disaini- ja müügialane kogemus.

Oleme Saksa rõivabrändide James & Nicholson ja Myrtle Beach ametlik esindaja Eestis. Tootevalik on mitmekesine: SPORT • VABAAEG • ÄRI • REKLAAM • TÖÖ • OHUTUS. Mõlema kaubamärgi kõik tootenäidised on esindatud meie kontori mahukas näidistesaalis, kuhu olete oodatud nendega tutvuma.

Selleks, et kursis olla pidevalt areneva trükivaldkonnaga, külastame iga-aastaselt rahvusvahelisi messe ja näituseid. Quality Print on jätkuvas arengus, otsides uusi võimalusi ja väljakutseid. Meeldiv on, kui suudame jääda oma toodete ja teenustega usaldusväärseks partneriks, meie juurde tullakse tagasi ja soovitatakse ka teistele. Quality Print OÜ põhineb 100% kodumaisel kapitalil. Olete leidnud kindla ja usaldusväärse partneri!

Põhitooted, T-särgid, on koheselt saadaval, meie oma laos, kokku 65-s erinevas värvitoonis. Kohapeal mitte ladustavate artiklite tarneajaks on ainult 4-7 päeva, sest tellimusi vormistame vähemalt 2x nädalas. Meie poolt pakutav tootevalik on reklaamikandja funktsiooniga ning trükkimiseks ja tikkimiseks sobiv. Juhul, kui Te ei leia meie valikust meelepärast toodet, siis heal meelel trükime ja tikime ka Teie endi poolt hangitud toodetele.

Ettevõte

James & Nicholson 2018
Myrtle Beach 2018